INPIPE KFT.

Kollegát keresünk

Ügyfélszolgálati munkatárs

pozícióba.

 Jobs - Job Vacancy - Recruitment - Job opportunities - jobhai.com

Kik vagyunk?

Biztos anyagi háttérrel működő, 24 éves múltal rendelkező, piacvezető, épületgépészeti nagykereskedelmi szakkereskedő cég.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Nincs nálunk "hideghívás"
  • Nincs nálunk értékesítés, nem kell semmit eladni
  • Csak meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
  • Fizetés teljes bejelentéssel
  • Biztos, hosszú távú háttér
  • Fiatalos, összeszokott csapat
  • Családias légkör
  • Megfelelő támogatás a munka elvégzéséhez
  • Cégen belüli oktatások + képzés

Mi a munka?

  • Ügyfélszolgálaton a telefonok kezelése
  • Vevők kéréseinek ügyintézése
  • Vevőkkel való kapcsolattartás
  • Rendelések felvétele, rögzítése, visszaigazolása
  • Készlet és számlázó program kezelése
  • Számlázás
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Beérkező árajánlatok feldolgozása
  • Logisztikai feladatok ellátása

Mik az elvárások?

  • Középfokú végzettség
  • Magabiztos számítógépes ismeret (Excel, Word)
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Határidőre elvégzett feladatok
  • Tulajdonosi nézőpontból történő gondolkodás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Érdeklődés az ügyfélszolgálat világával kapcsolatban
  • Épületgépészeti termékek ismerete

 Szükséges tapasztalat

  • Nem elvárás a tapasztalat, de előnyt jelenthet, ha pár évet már hasonló pozicióban eltöltöttél

Szükséges végzettség

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő, 100% bejelentéssel

Munkavégzés helye

  • 1097 Budapest, Kén utca 6.

A TEODOR Szellemisége 9 pontban