INPIPE KFT.

Kollegát keresünk

Raktárvezető

pozícióba.

 Raktáros

Kik vagyunk?

Biztos anyagi háttérrel működő, 24 éves múltal rendelkező, piacvezető, épületgépészeti nagykereskedelmi szakkereskedő cég.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Biztos, hosszú távú háttérrel rendelkezünk
  • Fiatalos, összeszokott csapatunk van
  • Családias légkörben dolgozunk
  • Megfelelő támogatás van a munka elvégzéséhez
  • Cégen belüli oktatások + képzések vannak
  • Bérezés: Alapbér + forgalmi és eseti jutalékok, teljes bejelentéssel

Mi lenne a munka?

  • Beosztott raktáros kollégák irányítása, támogatása, felügyelete, fejlesztése
  • 6-7 fő raktáros munkatárs napi tevékenységének ellenőrzése és koordinálása
  • A raktári rend és raktárfegyelem betartatása
  • A termékek beérkezésének és a kiszállításának, összekészítésének szervezése, felügyelete
  • A raktári folyamatok folyamatosan finomítása, fejlesztése, tervezése
  • Az előírt heti, havi és éves leltárak megszervezése és lebonyolítása

Mik az elvárások?

  • Határozott, megbízható személy
  • Tulajdonosi nézőpontból gondolkodik
  • Határidőre elvégzi a feladatokat
  • Magasszintű probléma megoldó képességgel rendelkezik
  • Vezetői fellépése van
  • Jó szervező képességű
  • Képes önálló döntéseket hozni
  • Középfokú végzettséggel rendelkezik

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Épületgépészeti termékek ismerete
  • Érvényes targonca vezetői jogosítvány
  • 3,5 t-ig vezetői engedély

Szükséges tapasztalat

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség

  • Középfokú végzettség

Szükséges nyelvtudás

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő, 100% bejelentéssel

Munkavégzés helye

  • 1097 Budapest, Kén utca 6.

A TEODOR Szellemisége 9 pontban