Annak, aki munkát keres!

Mit érdemes megtudnod cégünkről?

Az INPiPE Kft.1997-ben alakult épületgépészeti termékek magyarországi forgalmazására, valamint közép- és nyugat európai cégek képviseletére. Vállalkozásunk a klasszikus nagykereskedelmi vonalat erősíti, piacképes termékeinket viszonteladókon keresztül értékesítjük célcsoportjainknak. Cégünk igyekszik szakértője lenni az általa forgalmazott termékeknek, hogy ezzel is az évek alatt kivívott piacvezetői pozíciónkat továbbra is tartani tudjuk. Így célunk a folyamatos csapatbővítés, a partnerkapcsolatok folyamatos ápolása, hogy a nálunk vásárló partnereket egy életre elkötelezetté tegyük cégünk iránt, így biztosítva jövőben a növekedést. Az idén megnövekedett vásárlói igények feldolgozása és kiszolgálása érdekében szeretnénk cégünk dolgozóinak számát növel, hogy a konkurenciát folyamatosan a hátunk mögött tudhassuk.

 A kínált pozíció: Ügyfélszolgálati munkatárs

      Szeretnél családias hangulatban, hosszú távon, napi kihívásokkal teli munkahelyen, ügyfélszolgálaton dolgozni? Jó kommunikációs készséged van, lelkes és lojális vagy cégedhez? Képes vagy napi szervezési és logisztikai feladatokat teljes körűen ellátni, és önállóan dolgozni? Munkádra igényes, precíz vagy, szereted a rendet? Van esetleg ügyfélszolgálati tudásod, és szakmai tapasztalatod? Vagy esetleg még pályakezdő vagy, és szeretnéd megtanulni ezt a szakmát? Szeretsz és képes vagy ügyfelekkel hatékonyan együtt dolgozni, és képes vagy a konfliktusokat kezelni? Jól ismered és használod az Excel programot? Van ismereted a víz-, gáz-, fűtéstechnikában vagy műszaki beállítottságú vagy?
      Ha igen a válaszod, és úgy érzed, hogy a lenti feladatok elvégzése a kisujjadban van, vagy érzed a kihívást, akkor jelentkezz Hozzánk pályázatoddal!

Feladatok

  • Ügyfélszolgálaton telefonok felvétele, ügyintézése
  • Vevőkkel való kapcsolattartás személyesen és telefonon
  • Rendelés felvétel
  • Készlet és számlázó program kezelése
  • Számlázás
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Beérkező árajánlatok feldolgozása
  • Logisztikai feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Az ideális jelölt, az, aki minimum középfokú végzettséggel rendelkezik. Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál magasabb elvárásoknak kell megfelelnie, aki szeret megfelelni komoly napi kihívásoknak. Aki képes határidőre elvégezni feladatát. Tulajdonosi nézőpontból képes gondolkodni és cselekedni.

    • Középfokú végzettség
    • Magabiztos szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, internet)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Angol nyelvtudás és épületgépészeti ismeret
    • Érdeklődés az ügyfélszolgálat világával kapcsolatban

Amit kínálunk:

    • biztos, hosszú távú háttér
    • fiatalos, összeszokott csapat
    • családias légkör
    • megfelelő támogatás a munka elvégzéséhez
    • cégen belüli oktatások + képzések
    • alapbér + forgalmi, és eseti jutalékok, teljes bejelentéssel
    • Munkavégzés helye:
      Budapest, IX. kerület, Kén u. 6.
    • Munkaidő: Főállás
    • Munkába állás kezdete: Azonnal

Hosszú távra tervezünk, így kérünk, csak akkor jelentkezz, ha valóban komoly tagja szeretnél lenni cégünknek!

Köszönjük!

Várjuk jelentkezésed! Dolgozzunk együtt!

Szóljon hozzá!

Biztonsági kód
Frissítés

A TEODOR Szellemisége 9 pontban