INPIPE KFT.

Kollegát keresünk

Beszerző - Külföldi és belföldi kapcsolattartó

pozícióba.

Szakmák világa: a stratégiai beszerző | Profession

Kik vagyunk?

Biztos anyagi háttérrel működő, 24 éves multal rendelkező, piacvezető, épületgépészeti nagykereskedelmi szakkereskedő cég.

 Mit kínálunk?

  • Biztos, hosszú távú háttér
  • Fiatalos, összeszokott csapat
  • Családias légkör
  • Megfelelő támogatás a munka elvégzéséhez
  • Cégen belüli oktatások + képzése
  • Alapbér + forgalmi és eseti jutalékok, teljes bejelentéssel

Mi a munka?

  • Külföldi és belföldi beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Beszerzés előkészítés megadott ütemterv alapján
  • Beszerzés önálló lebonyolítása, nyomon követése
  • Beszerzési járatok megszervezése
  • Bevételezések elkészítése készletnyilvántartó programba
  • Beszállítói reklamációk kezelése
  • Új beszerzési források felkutatása
  • Folyamatos ártárgyalás a beszállítókkal
  • Raktári készletfigyelés, készletgazdálkodás, elemzések, riportok elkészítése
  • Heti, havi leltárok kontrollálása
  • Készlet optimalizálás
  • Elfekvő készlet kezelés
  • Napi, heti, havi jelentések, kimutatások készítése
  • Minőségi problémák, beszerzési számla reklamációk kezelése és nyomon követése
  • EKÁER és Intrastat ügyintézés, jelentés

Mik az elvárások?

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Logikus gondolkodás
  • Jó szervezőképesség
  • Problémamegoldó képesség
  • Precizitás
  • Önnálló munkavégzés
  • Határidőre elvégzett feladatok
  • Tulajdonosi nézőpontból történő gondolkodás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Épületgépészeti termékek ismerete
  • Korábbi beszerzési munkával kapcsolatos tapasztalat

 Szükséges tapasztalat

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő, 100% bejelentéssel

Munkavégzés helye

  • 1097 Budapest, Kén utca 6.

A TEODOR Szellemisége 9 pontban